Каталог товарів

Про нас

Шановні керівники освітніх закладів та педагоги!

У час, коли новітні технології швидко та органічно входять у навчальний процес, наша компанія постійно працює над підвищенням якості оснащення закладів освіти. Ми пропонуємо широкий вибір меблів та навчального приладдя для оснащення кабінетів загальноосвітніх навчальних закладів (дошкільних, шкільних та спеціальних). Окрім того, ми пропонуємо велику кількість товарів для корекції психофізичного розвитку учнів, дітей з особливими освітніми потребами, а також спеціальне обладнання для інклюзивного навчання, різноманітні дидактичні матеріали, у тому числі для закладів загальної спеціальної освіти з навчанням мовами національних меншин.

Методичний відділ нашої компанії постійно співпрацює з Українським інститутом розвитку освіти та обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти. Саме тому ми завжди обізнані щодо найсучасніших вимог і рекомендацій в освітній галузі, саме тому наш асортимент продукції постійно вдосконалюється згідно з чинними нормативними документами в Україні. Керуючись рекомендаціями та інструкціями МОН України, враховуючи вимоги чинних навчальних програм, ми пропонуємо школам сучасне освітнє обладнання: меблі, комп‘ютерне, інтерактивне та цифрове оснащення, демонстраційні дошки, оснащення для лабораторних робіт, дидактичні матеріали, поліграфічну продукцію, стенди тощо.

Тісна співпраця з нашою компанією дасть вам можливість отримати вчасну кваліфіковану консультацію наших фахівців з будь-яких питань навчального процесу. Ми гарантуємо якісне методичне забезпечення та безкоштовну доставку замовленого вами обладнання, яке має всі необхідні сертифікати.

Впевнені, що продукція нашої компанії органічно доповнить навчальний процес освітніх закладів, допоможе вчителям підвищити в учнів інтерес до знань, розвивати творчі здібності школярів, суттєво сприятиме отриманню учнями якісної освіти. З нами якісна освіта гарантована!

Показати ще